2015 Patriot Dawg Track & Field Invitational

            High School Girls 4x800 Meter Relay             
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Southern Alamance A                       12:21.51    10

             High School Boys 4x800 Meter Relay             
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Rockingham County A                        9:07.43    10
  2 Southern Alamance A                        9:23.39     8

                  High School Girls 100 Meter Hurdles                  
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Kiara Dean            12 Chapel Hill              17.61   NWI    10
  2 Jocelyn Walker        11 Southern Alamance        18.13   NWI     8
  3 Elaine Hager          11 Raleigh Charter          18.26   NWI     6
  4 Camren Bozeman        10 Williams, Walter M       22.41   NWI     5

                  High School Boys 110 Meter Hurdles                   
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Monte Mitchell        11 Orange                   15.97   NWI    10
  2 Vidusha Rao           12 Raleigh Charter          16.10   NWI     8
  3 Lee Davis             12 Rockingham County        19.27   NWI     6

                   High School Girls 100 Meter Dash                    
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Mya Daye              10 Northern Vance           12.29   NWI    10
  2 Jordan Moore          11 Southern Alamance        12.41   NWI     8
  3 Rhyan Madden          10 Williams, Walter M       12.62   NWI     6
  4 Shaniya Wilkins        9 Williams, Walter M       14.01   NWI     5
  5 Cierra Oldham          9 Southern Alamance        16.46   NWI     3

                     High School Boys 100 Meter Dash                      
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Kymani Dula           11 Southern Alamance        10.95   NWI  4    10
  2 Monte Mitchell        11 Orange                   11.30   NWI  4     8
  3 Tyrrick Bullock       12 Northern Vance           11.35   NWI  4     6
  4 A.j. Patron           11 Trinity High             11.40   NWI  4     5
  5 Van Gupton             9 Rolesville High Scho     11.55   NWI  2     3
  6 Enoch Cheung           9 Raleigh Charter          11.65   NWI  3     2
  7 Treyquan Pratt        11 Williams, Walter M       11.70   NWI  4     1
  8 Nahusha Rao           12 Raleigh Charter          11.88   NWI  3      
  9 Darrell Hill          11 Northern Vance           12.12   NWI  1      
 10 Cedrick Joseph        11 Raleigh Charter          12.15   NWI  3      
 11 Jerry Smith           11 Trinity High             12.16   NWI  3      
 12 Damien Purcell        12 Rockingham County        12.23   NWI  3      
 13 Micah Moore           10 Rockingham County        12.27   NWI  1      
 14 Stephen Wilson        10 Southern Alamance        12.35   NWI  2      
 15 Liam Pleasants        10 Research Triangle        12.37   NWI  2      
 16 Isaiah Coleman         9 Williams, Walter M       12.39   NWI  2      
 17 Tyree Cannon          11 Rockingham County        12.40   NWI  2      
 18 Justin Kirk            9 Research Triangle        12.99   NWI  2      
 19 Jonathan Palestino     9 Southern Alamance        13.42   NWI  1      
 20 Thoma Bayol-wyatt      9 Research Triangle        16.28   NWI  1      

            High School Girls 4x200 Meter Relay             
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Southern Alamance A                        1:59.16    10

             High School Boys 4x200 Meter Relay             
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Rockingham County A                        1:33.63    10
  2 Northern Vance A                           1:34.46     8
  3 Southern Alamance A                        1:39.24     6

                High School Girls 1,600 Meter Run                
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Claire Barger         10 Orange                 5:31.86    10
  2 Maeve Gualtieri-Reed  10 Chapel Hill            5:33.51     8
  3 Olivia Lackner         9 St. Thomas More Acad   5:33.52     6
  4 Adalyn Fleming        10 Orange                 5:59.73     5
  5 Emily Koester         12 Williams, Walter M     6:13.66     3
  6 Sydney Tumey           9 Southern Alamance      6:29.54     2
  7 Mary Tuman            10 St. Thomas More Acad   6:34.39     1
  8 Hannah Bigelow        11 Southern Alamance      6:39.11      

                High School Boys 1,600 Meter Run                 
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Madison Daniel        11 Research Triangle      4:31.26    10
  2 Michal Swepson        11 Research Triangle      4:36.64     8
  3 Josh Valdez           12 Williams, Walter M     4:43.02     6
  4 Robert Russell        12 Orange                 4:45.87     5
  5 Jacob DeAngelo           Western Alamance       4:52.52     3
  6 Matt Mehring          12 Williams, Walter M     4:59.46     2
  7 Stephen Strong        10 Rolesville High Scho   5:07.44     1
  8 Andy Klappenbach      11 Research Triangle      5:10.94      
  9 Blake Ursery          11 Southern Alamance      5:11.78      
 10 Adam Buck             9t Rockingham County      5:12.89      
 11 Dustin Ross           11 Williams, Walter M     5:19.26      
 12 Adrian Walker         11 Southern Alamance      5:32.11      
 13 Camden Miller         10 Southern Alamance      5:37.17      
 14 Lee Davis             12 Rockingham County      5:59.93      
 15 Jimmy Taylor          10 St. Thomas More Acad   6:00.10      
 16 Logan Kirk             9 Rockingham County      6:14.68      

            High School Girls 4x100 Meter Relay             
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Southern Alamance A                          58.11    10

             High School Boys 4x100 Meter Relay             
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Northern Vance A                             45.15    10
  2 Rockingham County A                          45.87     8
  3 Raleigh Charter A                            46.29     6
  4 Southern Alamance A                          47.14     5

                  High School Girls 400 Meter Dash                  
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Tahjah Jolly          10 South Granville        1:02.65  2    10
  2 Jazmyne Davis         10 Williams, Walter M     1:03.83  2     8
  3 Dinora Ramirez        12 Southern Alamance      1:04.28  2     6
  4 Amaiyan Moyer          9 Rockingham County      1:04.58  1     5
  5 Lilly Kinney          12 Rockingham County      1:04.91  2     3
  6 Juliana Lester        10 Orange                 1:06.38  1     2
  7 Shaniya Wilkins        9 Williams, Walter M     1:06.51  2     1
  8 Desiree Bright        10 Southern Alamance      1:07.50  1      
  9 Tamiya Thomas          9 South Granville        1:12.57  2      
 10 Marissa Henderson      9 Northern Vance         1:20.43  1      

                  High School Boys 400 Meter Dash                   
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Harrison Young        11 Chapel Hill              50.54  4    10
  2 Tyree McFalling       11 Rockingham County        50.75  4     8
  3 Tayron Thomas         12 South Granville          51.88  3     6
  4 LaKeith Mobley        10 Rolesville High Scho     52.53  3     5
  5 Vidusha Rao           12 Raleigh Charter          52.99  4     3
  6 Michael Spinner       12 Northern Vance           53.46  3     2
  7 Patrick Thomas        11 Rockingham County        53.71  4     1
  8 Jerry Smith           11 Trinity High             54.68  3      
  9 Isaiah Coleman         9 Williams, Walter M       54.79  3      
 10 Robert Hollander      12 Williams, Walter M       55.09  4      
 11 Austin Brogden        12 South Granville          56.25  2      
 12 Rodrigo Gonzalez      10 Southern Alamance        56.28  2      
 13 James Bullock          9 Northern Vance           57.15  1      
 14 Eric Coffey            9 South Granville          57.87  2      
 15 Dwayne Barnes         10 Southern Alamance        58.63  2      
 16 Elijah Mitchell       11 Southern Alamance        59.87  2      
 17 Dylan Burns           10 Research Triangle      1:00.46  1      
 18 Evan Corkery           9 Research Triangle      1:02.03  1      

               High School Girls 300 Meter Hurdles               
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Elaine Hager          11 Raleigh Charter          54.11    10
  2 Hannah Tartamella     10 South Granville          58.50     8

                 High School Boys 300 Meter Hurdles                 
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Monte Mitchell        11 Orange                   41.72  3    10
  2 Monte Myers            9 Rolesville High Scho     41.87  3     8
  3 Lee Davis             12 Rockingham County        46.20  2     6
  4 Stephen Wilson        10 Southern Alamance        46.21  2     5
  5 Isaiah Grice          10 Williams, Walter M       46.27  3     3
  6 Danny Scrudato        12 Raleigh Charter          48.50  2     2
  7 Liam Pleasants        10 Research Triangle        49.86  1     1
  8 Dakwon Leath          10 Williams, Walter M       56.16  1      

                 High School Girls 800 Meter Run                 
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Claire Barger         10 Orange                 2:35.64    10
  2 Ann-Louise Huyghe     10 Rockingham County      2:37.35     8
  3 Lexi Gage             12 Southern Alamance      2:49.47     6
  4 Elizabeth Fromm        9 Williams, Walter M     2:54.12     5
  5 Trisha Parnell         9 Southern Alamance      2:56.13     3
  6 Jazmyne Davis         10 Williams, Walter M     2:59.08     2
  7 Hannah Holmes          9 Southern Alamance      3:19.61     1

                 High School Boys 800 Meter Run                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Teddy Frisk           11 Southern Alamance      1:57.96    10
  2 Madison Daniel        11 Research Triangle      1:59.61     8
  3 Matt Mehring          12 Williams, Walter M     2:00.86     6
  4 Josh Valdez           12 Williams, Walter M     2:08.36     5
  5 Tristen Isley         11 Southern Alamance      2:11.14     3
  6 Andy Klappenbach      11 Research Triangle      2:11.61     2
  7 Scotty Grant          10 Williams, Walter M     2:17.45     1
  8 German Gamboa         11 Southern Alamance      2:20.96      
  9 Saquan Smoot           9 Rockingham County      2:24.50      
 10 Shondis Parker        11 Rolesville High Scho   2:27.46      
 11 Devon Griffin          9 Rockingham County      2:57.51      

                     High School Girls 200 Meter Dash                     
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Mya Daye              10 Northern Vance           25.53   NWI  3    10
  2 Rhyan Madden          10 Williams, Walter M       25.73   NWI  3     8
  3 Jordan Moore          11 Southern Alamance        27.39   NWI  3     6
  4 Jessi Szymczak        11 Chapel Hill              27.83   NWI  2     5
  5 Erica Johnson         10 Chapel Hill              28.45   NWI  2     3
  6 Kyla Whitted          11 South Granville          28.60   NWI  2     2
  7 Michalia Daniel        9 South Granville          28.88   NWI  3     1
  8 Shaniya Wilkins        9 Williams, Walter M       29.77   NWI  1      
  9 Genesis Burnette       9 Southern Alamance        29.80   NWI  2      
 10 Tahjah Jolly          10 South Granville          30.21   NWI  3      
 11 Camren Bozeman        10 Williams, Walter M       30.92   NWI  1      

                     High School Boys 200 Meter Dash                      
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Kymani Dula           11 Southern Alamance        21.90   NWI  5    10
  2 A.j. Patron           11 Trinity High             22.96   NWI  5     8
  3 Nahusha Rao           12 Raleigh Charter          23.64   NWI  3     6
  4 Van Gupton             9 Rolesville High Scho     23.67   NWI  4     5
  5 Monte Mitchell        11 Orange                   23.70   NWI  5     3
  6 Jackie Moore          12 Rockingham County        23.84   NWI  4     2
  7 Treyquan Pratt        11 Williams, Walter M       24.14   NWI  3     1
  8 Ishmail Crayton       10 Northern Vance           24.62   NWI  3      
  9 Jerry Smith           11 Trinity High             24.85   NWI  4      
 10 Nolan Chilton          9 Williams, Walter M       24.95   NWI  2      
 11 Thomas Jaakobah        9 Rolesville High Scho     25.19   NWI  2      
 12 Tahj Jolly            10 South Granville          25.30   NWI  2      
 13 Darrell Hill          11 Northern Vance           26.05   NWI  1      
 14 William Kennedy        9 Southern Alamance        26.10   NWI  2      
 15 Tyree Cannon          11 Rockingham County        26.20   NWI  2      
 16 Jonathan Palestino     9 Southern Alamance        27.07   NWI  1      
 17 Dylan Burns           10 Research Triangle        27.20   NWI  1      
 18 Thoma Bayol-wyatt      9 Research Triangle        33.74   NWI  2      

                High School Girls 3,200 Meter Run                
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Justice Nelson        12 Southern Alamance     13:18.83    10
  2 Adalyn Fleming        10 Orange                13:24.96     8
  3 Emily Koester         12 Williams, Walter M    13:30.39     6
  4 Olivia Lackner         9 St. Thomas More Acad  14:04.68     5
  5 Serena Rowland         9 Southern Alamance     14:20.38     3
  6 Mary Tuman            10 St. Thomas More Acad  14:58.40     2

                High School Boys 3,200 Meter Run                 
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Michal Swepson        11 Research Triangle     10:05.12    10
  2 Robert Russell        12 Orange                10:40.34     8
  3 Jacob DeAngelo           Western Alamance      11:02.39     6
  4 Adam Buck             9t Rockingham County     11:34.14     5
  5 Matthew Mims          10 Rolesville High Scho  11:53.07     3
  6 Townsend Lenihan      10 Rolesville High Scho  11:55.64     2
  7 Blake Ursery          11 Southern Alamance     12:07.67     1
  8 Chance Barton         10 Williams, Walter M    12:16.36      
  9 Chandler Barnes       10 Rolesville High Scho  12:20.85      
 10 Jimmy Taylor          10 St. Thomas More Acad  12:52.29      
 11 Camden Miller         10 Southern Alamance     13:19.04      
 12 Logan Kirk             9 Rockingham County     14:00.82      

            High School Girls 4x400 Meter Relay             
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Southern Alamance A                        4:55.93    10

              High School Boys 4x400 Meter Relay               
===============================================================
    Team                                          Time H#   Pts
---------------------------------------------------------------
  1 Rockingham County A                        3:34.50  2    10
  2 South Granville A                          3:46.01  1     8
  3 Rolesville High School A                   3:53.39  2     6
  4 Southern Alamance A                        3:54.42  1     5

                   High School Girls High Jump                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Jocelyn Walker        11 Southern Alamance      4-00.00    10

                   High School Boys High Jump                    
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Bobby Thomson         12 Rockingham County      5-10.00    10
  2 Travis Ramsey          9 Southern Alamance      5-08.00     8
  3 Antonio Mcrae         11 Southern Alamance      5-02.50     6
  4 Micah Moore           10 Rockingham County      5-02.00     5

                      High School Girls Long Jump                      
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Jordan Moore          11 Southern Alamance     16-02.00   NWI    10
  2 Elaine Hager          11 Raleigh Charter       15-10.50   NWI     8
  3 Jazmyne Davis         10 Williams, Walter M    14-02.50   NWI     6

                      High School Boys Long Jump                       
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 A.j. Patron           11 Trinity High          20-08.50   NWI    10
  2 Enoch Cheung           9 Raleigh Charter       19-11.25   NWI     8
  3 Michael King           9 Raleigh Charter       18-11.75   NWI     6
  4 Quavon Harris         12 Northern Vance        18-11.50   NWI     5
  5 Jordan Davis          12 Rockingham County     18-00.00   NWI     3
  6 Isaiah Grice          10 Williams, Walter M    17-04.00   NWI     2
  7 Nolan Chilton          9 Williams, Walter M    16-05.00   NWI     1
  8 Josh Thomas           11 Rockingham County     16-04.00   NWI      
  9 Graham Parrish        11 Southern Alamance     16-03.25   NWI      
 10 Evan Corkery           9 Research Triangle     16-01.00   NWI      
 11 Elijah Mitchell       11 Southern Alamance     16-00.50   NWI      
 12 Justin Kirk            9 Research Triangle     16-00.25   NWI      
 13 Stephen Wilson        10 Southern Alamance     14-11.50   NWI      
 14 Jeremiah Johnson      10 Rockingham County     14-03.50   NWI      

                     High School Girls Triple Jump                     
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Jordan Moore          11 Southern Alamance     31-08.00   NWI    10

                     High School Boys Triple Jump                      
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Isaiah Grice          10 Williams, Walter M    40-04.00   NWI    10
  2 Quavon Harris         12 Northern Vance        40-03.75   NWI     8
  3 Nolan Chilton          9 Williams, Walter M    38-09.00   NWI     6
  4 Michael King           9 Raleigh Charter       36-08.00   NWI     5
  5 Jordan Davis          12 Rockingham County     36-03.50   NWI     3
  6 Graham Parrish        11 Southern Alamance     35-03.25   NWI     2
  7 Travis Ramsey          9 Southern Alamance     35-00.75   NWI     1
  8 Bobby Thomson         12 Rockingham County     33-10.00   NWI      
  9 Michal Swepson        11 Research Triangle     33-07.00   NWI      

                    High School Girls Discus                     
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Erica Lloyd           12 Southern Alamance        77-11    10
  2 Candace Swepson        9 Research Triangle        77-07     8
  3 Daria Blacknall       10 South Granville          76-04     6
  4 Dateja Hawley         11 Northern Vance           72-02     5
  5 Titeana Harvey           Southern Alamance        64-11     3
  6 Ni'arah Brown         11 Williams, Walter M       63-11     2
  7 Nalley Sosa-Calderon  10 Williams, Walter M       57-01     1
  8 Michala Mebane        11 Williams, Walter M       53-01      
  9 La'Niayah Bates        9 Northern Vance           43-02      

                     High School Boys Discus                     
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Magnus Herweyer          Unattached              168-07    10
  2 Austin Brogden        12 South Granville         116-07     8
  3 Tyreke Enoch          11 Williams, Walter M      110-03     6
  4 Eric Smith             9 Rockingham County       107-06     5
  5 Torrence Williams     10 Williams, Walter M      106-10     3
  6 Darius Burton         12 Williams, Walter M      101-08     2
  7 Daniel Anderson       11 Southern Alamance        95-10     1
  8 Jake Long             10 Southern Alamance        86-06      
  9 Adam Hampton          11 Rockingham County        73-10      
 10 Dylan Miller           9 Northern Vance           64-04      
 11 Nate Johnson           9 St. Thomas More Acad     60-07      
 12 Danny Scrudato        12 Raleigh Charter          51-00      

                   High School Girls Shot Put                    
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Erica Lloyd           12 Southern Alamance     30-02.50    10
  2 Daria Blacknall       10 South Granville       30-02.00     8
  3 Ni'arah Brown         11 Williams, Walter M    27-09.00     6
  4 Michala Mebane        11 Williams, Walter M    26-03.00     5
  5 Dateja Hawley         11 Northern Vance        25-08.00     3
  6 Candace Swepson        9 Research Triangle     25-01.00     2
  7 Titeana Harvey           Southern Alamance     23-09.50     1
  8 La'Niayah Bates        9 Northern Vance        20-06.00      
  9 Nalley Sosa-Calderon  10 Williams, Walter M    19-08.00      

                    High School Boys Shot Put                    
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Magnus Herweyer          Unattached            47-10.00    10
  2 Tyreke Enoch          11 Williams, Walter M    45-06.00     8
  3 Torrence Williams     10 Williams, Walter M    42-03.00     6
  4 Darius Burton         12 Williams, Walter M    36-09.00     5
  5 Alex Crawford         10 Southern Alamance     36-05.00     3
  6 Jake Long             10 Southern Alamance     36-01.00     2
  7 Austin Brogden        12 South Granville       35-11.00     1
  8 Josh Hendrix          10 Southern Alamance     35-08.00      
  9 Danny Scrudato        12 Raleigh Charter       27-06.00      
 10 Nate Johnson           9 St. Thomas More Acad  25-09.00      
 11 Dylan Miller           9 Northern Vance        25-08.00      
 12 Caleb Frost            9 Rockingham County     24-09.00      

                  High School Girls Pole Vault                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Tori Martin           10 Rockingham County     10-00.00    10
  2 Jenna Bateman         11 Chapel Hill            6-00.00     8
  3 Madison Tatum         10 Williams, Walter M     6-00.00     6

                   High School Boys Pole Vault                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Ben Lewis              9 Research Triangle      8-00.00    10



        High School Girls Team Scores (18 Events Scored)         
==========================================================================
    Team                        Pts    Spr  Dst  Hrd  Rel  Thr  Jmp  Oth 
--------------------------------------------------------------------------
  1 Southern Alamance           150    23   25    8   40   24   30    0  
  2 Williams, Walter M          75     28   16    5    0   14   12    0  
  3 South Granville             35     13    0    8    0   14    0    0  
  3 Orange                      35      2   33    0    0    0    0    0  
  5 Chapel Hill                 34      8    8   10    0    0    8    0  
  6 Northern Vance              28     20    0    0    0    8    0    0  
  7 Rockingham County           26      8    8    0    0    0   10    0  
  8 Raleigh Charter             24      0    0   16    0    0    8    0  
  9 St. Thomas More Academy     14      0   14    0    0    0    0    0  
 10 Research Triangle           10      0    0    0    0   10    0    0  


         High School Boys Team Scores (18 Events Scored)         
==========================================================================
    Team                        Pts    Spr  Dst  Hrd  Rel  Thr  Jmp  Oth 
--------------------------------------------------------------------------
  1 Rockingham County           92     11    5   12   38    5   21    0  
  2 Southern Alamance           86     20   14    5   24    6   17    0  
  3 Williams, Walter M          74      2   20    3    0   30   19    0  
  4 Research Triangle           49      0   38    1    0    0   10    0  
  5 Raleigh Charter             46     11    0   10    6    0   19    0  
  6 Orange                      44     11   13   20    0    0    0    0  
  7 Northern Vance              39      8    0    0   18    0   13    0  
  8 Rolesville High School      33     13    6    8    6    0    0    0  
  9 Trinity High                23     13    0    0    0    0   10    0  
  9 South Granville             23      6    0    0    8    9    0    0  
 11 Unattached                  20      0    0    0    0   20    0    0  
 12 Chapel Hill                 10     10    0    0    0    0    0    0  
 13 Western Alamance             9      0    9    0    0    0    0    0