Metro Meet 4

              Varsity Girls 4x800 Meter Relay               
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Southeast Guilford A                      11:46.94     5
  2 Smith A                                   12:26.55     3
  3 Southern Alamance A                       12:54.91      
  4 Southeast Guilford B                      13:29.52      

               Varsity Boys 4x800 Meter Relay               
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Southeast Guilford A                       9:04.79     5
  2 Smith A                                    9:35.49     3
  3 Southern Alamance A                        9:52.17      
  4 Southeast Guilford B                      10:08.35      
  5 Southern Alamance B                       10:52.44      

                     Varsity Girls 100 Meter Hurdles                      
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Nidonna Nicholson        Smith                    16.56   NWI  1     5
  2 Kayla Allen              Southeast Guilford       19.08   NWI  1     3
  3 Jocelyn Walker           Southern Alamance        19.14   NWI  1     2
  4 Malaisha Slade           Southern Alamance        20.26   NWI  1     1
  5 Marteka Richmond         Smith                    20.90   NWI  2      
  6 Carlyssa Boone           Southeast Guilford       23.95   NWI  2      
  7 Jemila Peacock           Southeast Guilford       25.98   NWI  2      

                      Varsity Boys 110 Meter Hurdles                      
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Kevin Boyd               Smith                    15.90   NWI  1     5
  2 Justin Williams          Southeast Guilford       19.31   NWI  1     3
  3 Nyia Wilson              Southern Alamance        19.33   NWI  1     2
  4 Wyatt Bailey             Southern Alamance        19.98   NWI  1     1
  5 Christopher Holland      Smith                    21.51   NWI  2      
  6 Malikhi Cooper           Southeast Guilford       21.53   NWI  2      
  7 Seth Hayes               Southern Alamance        22.09   NWI  2      

                       Varsity Girls 100 Meter Dash                       
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Ketara Womack            Southeast Guilford       12.74   NWI  1     5
  2 Kiya Oviosun             Southeast Guilford       12.87   NWI  1     3
  3 Kenedi Curtis            Southeast Guilford       13.37   NWI  2     2
  4 Iyanni Morris            Smith                    13.68   NWI  2     1
  5 Breana Whittington       Smith                    13.69   NWI  1      
  6 Lexxe Dillon             Southern Alamance        13.78   NWI  2      
  7 Genesis Burnette         Southern Alamance        14.26   NWI  1      
  8 Dajia Patterson          Southern Alamance        14.34   NWI  1      
  9 Desiree Bright           Southern Alamance        14.44   NWI  1      
 10 Alexzas Headon           Southern Alamance        14.55   NWI  3      
 11 Elizabeth Belvin         Southern Alamance        14.82   NWI  2      
 12 Taylor Batten            Southern Alamance        15.70   NWI  3      
 13 Amber Conner             Smith                    15.87   NWI  2      
 14 Ashley Stevens           Southern Alamance        15.97   NWI  2      
 15 Cierra Oldham            Southern Alamance        16.42   NWI  3      
 16 kyla Williams            Southern Alamance        16.53   NWI  3      
 17 Taylor Hill              Southeast Guilford       16.58   NWI  3      

                       Varsity Boys 100 Meter Dash                        
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 KyMani Dula              Southern Alamance        11.08   NWI  1     5
  2 Deangelo Evans           Smith                    11.78   NWI  1     3
  3 Steven Thomas            Southeast Guilford       11.87   NWI  1     2
  4 Tyrell Dumpson           Smith                    12.08   NWI  3     1 .78
  5 CJ McThay                Southeast Guilford       12.08   NWI  1       .79
  6 Brandon Headen           Southern Alamance        12.12   NWI  1      
  7 Qunitrale Davis          Smith                    12.13   NWI  3      
  8 Antonio McRae            Southern Alamance        12.18   NWI  2      
  9 Stephen Wilson           Southern Alamance        12.21   NWI  2      
 10 Miles White              Smith                    12.22   NWI  1      
 11 Samuel Carson Burgess    Southeast Guilford       12.28   NWI  3       .278
 12 Nicholas Wilkerson       Southeast Guilford       12.28   NWI  2       .280
 13 Rodrigo Gonzalez         Southern Alamance        12.33   NWI  3      
 14 Nykeem Myers             Smith                    12.41   NWI  2      
 15 Cyrane Mabry             Smith                    12.43   NWI  2      
 16 Kaleb Johnson            Southeast Guilford       12.51   NWI  2      
 17 Dakarai Harvey           Southern Alamance        12.73   NWI  3      
 18 Evan Workman             Southern Alamance        13.00   NWI  4      
 19 Jeremy Legette           Southern Alamance        13.02   NWI  4      
 20 William Kennedy          Southern Alamance        13.10   NWI  4      
 21 Matthew Perry            Southern Alamance        13.12   NWI  4      
 22 Zenvet Yeary             Southeast Guilford       13.35   NWI  4      
 23 Jonathan Palestino-Ba    Southern Alamance        13.55   NWI  4      
 24 Malikhi Cooper           Southeast Guilford       14.40   NWI  3      

              Varsity Girls 4x200 Meter Relay               
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Southeast Guilford A                       1:51.00     5
  2 Southern Alamance A                        1:59.12     3
  3 Southern Alamance B                        2:24.34      

               Varsity Boys 4x200 Meter Relay               
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Southeast Guilford                         1:32.50     5
  2 Smith                                      1:36.57     3
  3 Southern Alamance                          1:37.27      

                  Varsity Mixed 1600 Meter Run                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Payton Goodwin           Southern Alamance      4:46.56     5
  2 Joel Shores              Southeast Guilford     4:50.33     3
  3 Blake Ursery             Southern Alamance      5:06.89     2
  4 Luke Hinshaw             Southeast Guilford     5:24.34     1
  5 Matt Thompson            Southern Alamance      5:28.36      
  6 Colton Strandberg        Southeast Guilford     5:29.26      
  7 Tony Pierce              Southeast Guilford     5:41.45      
  8 Mike Nyame               Smith                  5:45.41      
  9 Shaquice Futrell         Smith                  5:45.53      
 10 Brandon VaLeu            Southern Alamance      5:51.26      
 11 Chase Wood               Southern Alamance      5:56.03      
 12 Dakota Staley            Southeast Guilford     5:56.76      
 13 Wesley Williams          Smith                  6:00.86      
 14 Justin Dorsett           Southeast Guilford     6:04.38      
 15 Austin Robinson          Southeast Guilford     6:07.40      
 16 Matt Holcomb             Southern Alamance      6:07.73      
 17 Nicholas Newlin          Southern Alamance      6:08.98      
 18 Billy McCormick          Southern Alamance      6:12.15      
 19 Tucker Wimbish           Southern Alamance      6:20.69      
 20 Sydney Tumey             Southern Alamance      6:27.41      
 21 Alexis Green             Southeast Guilford     6:33.41      
 22 Zachary Morgan           Smith                  6:41.54      
 23 Jaime Rameriz            Smith                  6:58.79      
 24 DeVaughn Leak            Smith                  7:05.76      
 25 Halie Pearson            Smith                  7:16.14      
 26 Kristi Clapp             Southeast Guilford     7:19.58      
 27 Pich Him                 Smith                  8:41.81      
 28 Jillian Hosse            Southeast Guilford     9:07.75      
 29 Madison Pait             Southeast Guilford     9:28.65      
 30 Donysha Rogers           Southeast Guilford    10:08.67      

              Varsity Girls 4x100 Meter Relay               
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Southeast Guilford                           53.02     5
  2 Southern Alamance                            59.57     3

               Varsity Boys 4x100 Meter Relay               
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Southeast Guilford                           46.09     5
  2 Southern Alamance                            46.22     3
  3 Smith                                        47.20      

                    Varsity Girls 400 Meter Dash                    
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Ajalee Blue              Southeast Guilford     1:06.97  1     5
  2 Dinora Ramirez           Southern Alamance      1:07.57  2     3
  3 Micah Pierce             Southeast Guilford     1:08.02  2     2
  4 Ketara Womack            Southeast Guilford     1:08.57  1     1
  5 Desiree Bright           Southern Alamance      1:10.25  3      
  6 Ngan Nguyen              Smith                  1:10.32  2      
  7 Kiya Oviosun             Southeast Guilford     1:11.27  3      
  8 Mikaley Lane             Southern Alamance      1:15.67  2      
  9 Elizabeth Belvin         Southern Alamance      1:18.78  2      
 10 Veronica Gonzalez        Southern Alamance      1:21.74  2      
 11 Taylor Batten            Southern Alamance      1:22.47  3      
 12 Iyanni Morris            Smith                  1:24.75  3      
 13 Ashley Stevens           Southern Alamance      1:25.05  3      
 14 Alexus O'Quinn           Southern Alamance      1:26.59  3      

                    Varsity Boys 400 Meter Dash                     
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 KyMani Dula              Southern Alamance        49.68  1     5
  2 Tony Pierce              Southeast Guilford       55.01  1     3
  3 Justin Dorsett           Southeast Guilford       56.36  1     2
  4 Antonio Lopez            Southern Alamance        56.82  2     1
  5 Clarence Goins           Smith                    56.85  1      
  6 Rodrigo Gonzalez         Southern Alamance        57.14  2      
  7 Evan Workman             Southern Alamance        57.49  2      
  8 Dwayne Barnes            Southern Alamance        57.56  1      
  9 German Gamboa            Southern Alamance        59.24  3      
 10 William Kennedy          Southern Alamance      1:00.67  3      
 11 Jonathan Palestino-Ba    Southern Alamance      1:03.19  3      
 12 Tali Thomas              Southeast Guilford     1:04.17  2      
 13 Khari Stewart            Smith                  1:05.13  1      
 14 Matthew Perry            Southern Alamance      1:05.78  2      
 15 Ola Shobowale            Smith                  1:06.65  2      

                  Varsity Girls 300 Meter Hurdles                   
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Nidonna Nicholson        Smith                    48.62  1     5
  2 Malaisha Slade           Southern Alamance        52.59  1     3
  3 Jocelyn Walker           Southern Alamance        57.91  2     2
  4 Kayla Allen              Southeast Guilford       58.34  1     1
  5 Marteka Richmond         Smith                  1:01.44  1      
  6 Carlyssa Boone           Southeast Guilford     1:05.14  1      
  7 Taylor Hill              Southeast Guilford     1:08.48  2      
  8 Jemila Peacock           Southeast Guilford     1:21.83  2      

                   Varsity Boys 300 Meter Hurdles                   
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Kevin Boyd               Smith                    43.31  1     5
  2 Luke Hinshaw             Southeast Guilford       44.56  1     3
  3 Jonathon Hernandez       Smith                    46.87  1     2
  4 Christopher Holland      Smith                    47.20  2     1
  5 Stephen Wilson           Southern Alamance        47.26  2      
  6 Justin Williams          Southeast Guilford       47.76  1      
  7 Nyia Wilson              Southern Alamance        48.92  1      
  8 Dorian Manning           Smith                    49.38  2      
  9 Jeremy Legette           Southern Alamance        50.59  1      
 10 Samuel Carson Burgess    Southeast Guilford       51.91  2      
 11 Wyatt Bailey             Southern Alamance        52.09  3      
 12 Thomas Duke              Southeast Guilford       52.64  2      
 13 Neshaun Gill             Smith                    54.54  3      
 14 Austin Robinson          Southeast Guilford       57.20  3      
 15 Malikhi Cooper           Southeast Guilford       57.64  2      
 16 Jovon Simoneaux          Smith                    58.32  3      
 17 Seth Hayes               Southern Alamance      1:00.52  3      

                   Varsity Girls 800 Meter Run                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Kayla McSwain            Southern Alamance      2:43.64     5
  2 Ajalee Blue              Southeast Guilford     2:49.41     3
  3 Micah Pierce             Southeast Guilford     2:49.84     2
  4 Hannah Bigelow           Southern Alamance      2:51.84     1
  5 Trisha Parnell           Southern Alamance      2:54.32      
  6 Mikaley Lane             Southern Alamance      2:59.44      
  7 Taylor Murray            Southern Alamance      3:05.34      
  8 Megan Byrd               Southern Alamance      3:08.59      
  9 Halie Pearson            Smith                  3:08.72      
 10 Savannah Trettel         Southern Alamance      3:19.17      
 11 Angel Nguyen             Smith                  3:21.03      
 12 Mikayla Storey           Southern Alamance      3:24.93      
 13 Hannah Holmes            Southern Alamance      3:25.92      
 14 Rachael Cunio            Southern Alamance      3:26.08      
 15 Pich Him                 Smith                  3:35.81      
 16 Caroline Patterson       Southern Alamance      3:36.76      
 17 Donysha Rogers           Southeast Guilford     4:01.66      
 18 Jillian Hosse            Southeast Guilford     4:01.96      

                   Varsity Boys 800 Meter Run                    
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Payton Goodwin           Southern Alamance      2:04.22     5
  2 Adrian Walker            Southern Alamance      2:12.13     3
  3 Joel Shores              Southeast Guilford     2:14.62     2
  4 Brandon VaLeu            Southern Alamance      2:19.87     1
  5 Y'nguyet Knul            Smith                  2:22.05      
  6 Nautica Harvin           Smith                  2:27.27      
  7 Charles McMillan         Southeast Guilford     2:30.24      
  8 Wesley Williams          Smith                  2:33.00      
  9 Matt Thompson            Southern Alamance      2:33.49      
 10 Chase Wood               Southern Alamance      2:35.67      
 11 Khalfani Thomas          Smith                  2:37.54      
 12 Billy McCormick          Southern Alamance      2:39.29      
 13 Dakota Staley            Southeast Guilford     2:39.76      
 14 Nicholas Newlin          Southern Alamance      2:46.21      
 15 Tucker Wimbish           Southern Alamance      2:48.36      
 16 DeVaughn Leak            Smith                  2:49.84      
 17 Julian Elliott           Smith                  2:50.46      
 18 Matt Holcomb             Southern Alamance      2:50.99      
 19 Morgan Leigh             Smith                  2:53.51      
 20 Javier Elliot            Smith                  2:53.61      
 21 Zachary Morgan           Smith                  2:55.11      

                       Varsity Girls 200 Meter Dash                       
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Kendall Petty            Southeast Guilford       27.42   NWI  1     5
  2 Breana Whittington       Smith                    28.74   NWI  2     3
  3 Ashley Comer             Southeast Guilford       29.10   NWI  1     2
  4 Iyanni Morris            Smith                    30.08   NWI  1     1
  5 Genesis Burnette         Southern Alamance        30.48   NWI  2      
  6 Desiree Bright           Southern Alamance        30.95   NWI  1      
  7 Elizabeth Belvin         Southern Alamance        31.76   NWI  2      
  8 Duvanna Linton           Smith                    31.80   NWI  1      
  9 Alexzas Headon           Southern Alamance        32.94   NWI  2      
 10 Taylor Batten            Southern Alamance        33.05   NWI  3      
 11 kyla Williams            Southern Alamance        35.29   NWI  1      
 12 Ashley Stevens           Southern Alamance        35.54   NWI  2      
 13 Cierra Oldham            Southern Alamance        36.48   NWI  3      
 14 Maliya Flood             Southern Alamance        40.04   NWI  3      

                       Varsity Boys 200 Meter Dash                        
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Xavier Unanka            Southeast Guilford       23.61   NWI  1     5
  2 Kendrick Kizzie          Southeast Guilford       23.81   NWI  2     3
  3 Deangelo Evans           Smith                    24.13   NWI  1     2
  4 Steven Thomas            Southeast Guilford       24.44   NWI  2     1
  5 Brandon Headen           Southern Alamance        24.58   NWI  1      
  6 Nicholas Wilkerson       Southeast Guilford       24.79   NWI  1      
  7 Tyren Mccrimmon          Smith                    24.99   NWI  1      
  8 Tyrell Dumpson           Smith                    25.06   NWI  2      
  9 Rodrigo Gonzalez         Southern Alamance        25.34   NWI  1      
 10 Cyrane Mabry             Smith                    25.64   NWI  3      
 11 Kaleb Johnson            Southeast Guilford       25.69   NWI  3      
 12 William Kennedy          Southern Alamance        25.82   NWI  3      
 13 Qunitrale Davis          Smith                    25.91   NWI  2      
 14 Dakarai Harvey           Southern Alamance        25.93   NWI  2      
 15 Shaquice Futrell         Smith                    26.89   NWI  3      
 16 Matthew Perry            Southern Alamance        27.39   NWI  2      
 17 Jonathan Palestino-Ba    Southern Alamance        27.79   NWI  4      
 18 Desmond Walker           Southeast Guilford       28.67   NWI  4      
 19 Zenvet Yeary             Southeast Guilford       28.90   NWI  4      

                  Varsity Mixed 3200 Meter Run                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Theodore Frisk           Southern Alamance     10:17.63     5
  2 Colton Strandberg        Southeast Guilford    11:46.46     3
  3 Joel Shores              Southeast Guilford    11:47.18     2
  4 Khari Stewart            Smith                 12:57.25     1
  5 Justice Nelson           Southern Alamance     12:57.42      
  6 Camden Miller            Southern Alamance     12:58.48      
  7 Serena Rowland           Southern Alamance     14:14.85      
  8 Ngan Nguyen              Smith                 14:48.41      
  9 Thomas Duke              Southeast Guilford    14:53.49      
 10 Dakota Staley            Southeast Guilford    14:59.83      
 11 Austin Robinson          Southeast Guilford    15:00.01      
 12 Alexis Green             Southeast Guilford    15:05.16      
 13 Wesley Williams          Smith                 16:01.11      
 14 Neshaun Gill             Smith                 16:07.87      

              Varsity Girls 4x400 Meter Relay               
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Southeast Guilford                         4:28.08     5
  2 Southern Alamance                          5:34.15     3

               Varsity Boys 4x400 Meter Relay               
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Southeast Guilford                         3:44.46     5
  2 Smith                                      3:54.03     3
  3 Southern Alamance A                        3:54.86      
  4 Southern Alamance B                        4:29.83      

                    Varsity Boys Discus Throw                    
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Giacamo Casoni           Southeast Guilford      100-05     5
  2 Dylan Johnson            Southern Alamance        98-05     3
  3 Daniel Anderson          Southern Alamance        96-01     2
  4 ??? ???                  Southern Alamance        86-00     1
  5 Jacob Long               Southern Alamance        84-07      
  6 Tanner Love              Southern Alamance        82-07      
  7 Shane Forbes             Southern Alamance        81-09      
  8 Lewis Drake              Southern Alamance        73-00      
  9 Paul Leon                Smith                    72-04      
 10 Quinn Tibbitts           Southern Alamance        71-04      
 11 Desmond Walker           Southeast Guilford       70-01      
 12 Cameron Coe              Southern Alamance        66-08      
 13 Justin Williams          Southeast Guilford       66-01      
 14 Harrison Pickard         Southern Alamance        65-11      
 15 Matthew Wampler          Southern Alamance        61-09      
 16 Alex Moore               Smith                    60-05      
 17 Luke Horton              Southern Alamance        55-10      
 18 Joshua Perkins           Southeast Guilford       55-05      
 18 John-Robert Brown        Smith                    55-05      
 20 Logan Shoffner           Southeast Guilford       55-00      
 21 Gabriel Ballard          Smith                    48-03      

                   Varsity Girls Discus Throw                    
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Erica Lloyd              Southern Alamance        75-07     5
  2 Titeana Harvey           Southern Alamance        67-01     3
  3 Diamon Shipp-McKiver     Southeast Guilford       61-07     2
  4 Ashley Comer             Southeast Guilford       58-09     1
  5 Destiny McCullough       Smith                    57-09      
  6 Taliya Mason             Southeast Guilford       53-05      
  7 Allie Mayes              Southern Alamance        52-02      
  8 Jordan Riggs             Southern Alamance        47-04      
  9 Karen Prudencioo         Smith                    47-01      
 10 Zariyah Spruiell         Southeast Guilford       45-05      
 11 Nila Norman              Southern Alamance        44-03      
 12 Laura Clinton            Smith                    42-06      
 13 Ashley Danielle Noel     Southeast Guilford       42-05      
 14 Alexis Graham            Smith                    40-03      
 15 Hannah Melkonian         Southern Alamance        31-06      
 16 Rah'Deshia Hunter        Southeast Guilford       30-01      

                      Varsity Boys Shot Put                      
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 CJ McThay                Southeast Guilford    40-10.00     5
  2 Tanner Love              Southern Alamance     40-08.00     3
  3 Alex Crawford            Southern Alamance     40-00.00     2
  4 Jacob Long               Southern Alamance     38-02.00     1
  5 Shane Forbes             Southern Alamance     36-01.00      
  6 Desmond Walker           Southeast Guilford    34-11.00      
  7 Alex Moore               Smith                 32-07.00      
  8 Quinn Tibbitts           Southern Alamance     32-01.00      
  9 Logan Shoffner           Southeast Guilford    30-11.50      
 10 John-Robert Brown        Smith                 29-03.00      
 11 Cameron Coe              Southern Alamance     28-10.00      
 12 Dylan Johnson            Southern Alamance     28-09.00      
 13 Lewis Drake              Southern Alamance     28-05.00      
 14 Harrison Pickard         Southern Alamance     27-05.00      
 15 Gabriel Ballard          Smith                 27-04.00      
 16 Joshua Perkins           Southeast Guilford    26-11.00      
 17 Giacamo Casoni           Southeast Guilford    26-10.00      
 18 Paul Leon                Smith                 26-07.00      
 19 Matthew Wampler          Southern Alamance     26-03.00      
 20 Daniel Anderson          Southern Alamance     25-11.00      
 21 Luke Horton              Southern Alamance     23-01.00      
 22 Joshua Perkins           Southeast Guilford    21-11.00      

                     Varsity Girls Shot Put                      
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Erica Lloyd              Southern Alamance     32-10.00     5
  2 Titeana Harvey           Southern Alamance     27-04.00     3
  3 Ashley Comer             Southeast Guilford    26-09.00     2
  4 Destiny McCullough       Smith                 26-05.00     1
  5 Taliya Mason             Southeast Guilford    25-08.00      
  6 Zariyah Spruiell         Southeast Guilford    24-05.00      
  7 Diamon Shipp-McKiver     Southeast Guilford    23-10.00      
  8 Jordan Riggs             Southern Alamance     22-04.00      
  9 Nila Norman              Southern Alamance     21-08.00      
 10 Ashley Danielle Noel     Southeast Guilford    21-03.00      
 11 Laura Clinton            Smith                 19-10.00      
 12 Rah'Deshia Hunter        Southeast Guilford    19-01.00      
 13 Allie Mayes              Southern Alamance     18-08.00      
 14 Amber Conner             Smith                 18-00.00      
 15 Karen Prudencioo         Smith                 17-04.00      
 16 Alexis Graham            Smith                 15-06.00      
 17 Hannah Melkonian         Southern Alamance     13-11.00      

                       Varsity Boys Triple Jump                        
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Xavier Unanka            Southeast Guilford    38-09.00   NWI     5
  2 Miles White              Smith                 36-05.00   NWI     3
  3 Justin Williams          Southeast Guilford    35-04.00   NWI     2
  4 Graham Parrish           Southern Alamance     33-07.00   NWI     1
  5 Dorian Manning           Smith                 30-09.00   NWI      
  6 Robert Bouldin           Smith                 24-07.00   NWI      

                       Varsity Girls Triple Jump                       
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Nidonna Nicholson        Smith                 34-07.00   NWI     5
  2 Jordan Moore             Southern Alamance     32-02.00   NWI     3
  3 Arllyssa (Bennett MC)    Southeast Guilford    32-02.00   NWI     2
  4 Marteka Richmond         Smith                 27-03.00   NWI     1
  5 Carlyssa Boone           Southeast Guilford    25-09.00   NWI      

                        Varsity Boys Long Jump                         
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Xavier Unanka            Southeast Guilford    19-09.00   NWI     5
  2 Qunitrale Davis          Smith                 17-03.00   NWI     3
  3 Graham Parrish           Southern Alamance     16-10.00   NWI     2
  4 Samuel Carson Burgess    Southeast Guilford    16-07.00   NWI     1
  5 Neshaun Gill             Smith                 16-00.00   NWI      
  6 Tali Thomas              Southeast Guilford    15-06.00   NWI      

                        Varsity Girls Long Jump                        
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Jordan Moore             Southern Alamance     15-10.00   NWI     5
  2 Ketara Womack            Southeast Guilford    15-10.00   NWI     3
  3 Nidonna Nicholson        Smith                 15-09.00   NWI     2
  4 Kiya Oviosun             Southeast Guilford    14-11.00   NWI     1
  5 Arllyssa (Bennett MC)    Southeast Guilford    13-06.00   NWI      
  6 Marteka Richmond         Smith                 11-09.00   NWI      
  7 Jocelyn Walker           Southern Alamance     11-07.00   NWI      
  8 Khianna Williams         Smith                 11-06.00   NWI      

                     Varsity Boys High Jump                      
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Miles White              Smith                  5-06.00     5
  2 Travis Ramsey            Southern Alamance      5-06.00     3
  3 Neshaun Gill             Smith                  5-06.00     2
  4 Tali Thomas              Southeast Guilford     5-04.00     1
  5 Antonio McRae            Southern Alamance      5-04.00      
  6 Tanner Wilson            Southern Alamance      5-04.00      
  7 Kevin Boyd               Smith                  5-04.00      
  8 Dwayne Barnes            Southern Alamance      5-02.00      
  9 Nyia Wilson              Southern Alamance      5-00.00      

                     Varsity Girls High Jump                     
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Hailey Dias-Allen        Southeast Guilford     4-08.00     5
  2 Carlyssa Boone           Southeast Guilford     4-04.00     3