Southeast Falcons Invitational Relays

                 HS Girls Premier 1600 Meter Run                 
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Sydney Gilstrap       12 Grimsley               5:31.00    10
  2 Abbi Khan             10 Westchester Country    5:33.44     8
  3 Carmen Davis          12 Southwest Guilford     5:36.77     6
  4 Olivia Romine          9 Grimsley               5:39.13     5
  5 Melanie Park          12 St. David's School     5:41.93     4
  6 Bella Murray          10 Northwest Guilford     5:42.95     3
  7 Amber Gale            10 Northern Guilford      5:43.63     2
  8 Emily Mercer          12 Northern Guilford      5:44.80     1
  9 Charlotte George      12 Hillside               5:56.26      
 10 Amelia Hernandez      11 North Forsyth          6:59.49      
SCR Rakaila Moss          11 Dudley                      NT      
SCR Bridgette Harrell     12 East Forsyth                NT      
SCR Katherine English      9 Richmond Senior             NT      
SCR Destiny Roth          10 Southeast Guilford          NT      

                 HS Boys Premier 1600 Meter Run                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Josh Mitchell         12 Cary Academy           4:34.20    10
  2 Joel Caruthers        12 Glenn                  4:39.96     8
  3 Coleman Mitchell       9 Cary Academy           4:41.97     6
  4 Joel Freeman          12 Grimsley               4:42.70     5
  5 John Watt             12 Dudley                 4:46.07     4
  6 Owen States            9 Northern Guilford      4:46.68     3
  7 Nick Grubb            10 Lee Senior             4:48.17     2
  8 Dalton Cox            12 Lee Senior             4:49.42     1
  9 Kyle Ouellette        12 Southwest Guilford     4:49.89      
 10 Holden Dixon          12 Unity Christian Acad   4:51.09      
 11 Andy Romero           11 North Forsyth          4:52.36      
 12 Brandon Silva          9 Richmond Senior        5:05.44      
SCR Zach Sanger           11 Northwest Guilford          NT      
SCR Luke Hinshaw           9 Southeast Guilford          NT      
SCR Joel Shores           10 Southeast Guilford          NT      

                    HS Girls Premier 100 Meter Hurdles                    
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Nidonna Nicholson     12 Smith, Ben  L            17.04   NWI  2    10
  2 Nyile Facey           10 Southwest Guilford       18.34   NWI  1     8
  3 Alecia Gill           12 Eastern Guilford Hig     18.64   NWI  2     6
  4 Kayla Allen            9 Southeast Guilford       20.00   NWI  1     5
  5 Kiara Covington       10 Richmond Senior          20.04   NWI  2     4
  6 Sam Zielinski         10 Northern Guilford        21.67   NWI  1     3
  7 Makaila Nay            9 Unity Christian Acad     31.62   NWI  1     2
SCR Jazmine Gooden        11 Dudley                      NT   NWI  2      
SCR Nascha Blue           10 Glenn                       NT   NWI  2      
SCR Rosa Martinez         12 North Forsyth               NT   NWI  2      

                    HS Boys Premier 110 Meter Hurdles                     
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Kevin Boyd            11 Smith, Ben  L            16.66   NWI  2    10
  2 Paul Fowler           11 Richmond Senior          16.90   NWI  2     8
  3 Byrce Bowen           12 Southwest Guilford       17.13   NWI  1     6
  4 Justin Williams       10 Southeast Guilford       18.29   NWI  1     5
  5 D'Andre Hayes         10 Northwest Guilford       18.30   NWI  2     4
  6 Isaiah Daniel          9 Dudley                   19.58   NWI  2     3
  7 Kevin Keaton          11 Grimsley                 20.72   NWI  1     2
SCR Avandre Bonner        11 Glenn                       NT   NWI  2      
SCR Stedman Ellington     11 Northern Guilford           NT   NWI  1      

                     HS Girls Premier 100 Meter Dash                      
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Kiya Oviosun           9 Southeast Guilford       13.11   NWI  2    10
  2 Nicole Barnes          9 Southwest Guilford       13.14   NWI  1     8
  3 Jordan Moore          11 Southern Alamance        13.18   NWI  2     6
  4 Taylor Henderson      10 Eastern Guilford Hig     13.23   NWI  2     5
  5 Jamila McKoy          10 Hillside                 13.49   NWI  2     4
  6 A'Myzha Hughes         9 Grimsley                 13.88   NWI  1     3
  7 Nadiyah Ausborne       9 Lexington                13.93   NWI  2     2
  8 Shawntez Mickens       9 North Forsyth            14.21   NWI  1     1
  9 Tiffany Bartholomew   11 St. David's School       14.33   NWI  1      
 10 Gabrielle Allred      11 Richmond Senior          14.73   NWI  2      
 11 Ashton Gilbert        12 Northern Guilford        14.79   NWI  1      
SCR Makaila Nay            9 Unity Christian Acad        NT   NWI  1      
SCR Destiny Randleman     10 Glenn                       NT   NWI  2      

                      HS Boys Premier 100 Meter Dash                      
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Kalen Tims            11 Glenn                    11.54   NWI  1    10
  2 Kamaran McLanahan     11 Northern Guilford        11.56   NWI  2     8
  3 Jayvon Boyer          10 Richmond Senior          11.75   NWI  2     6
  4 Richard Kersey        11 Lee Senior               11.76   NWI  2     5
  5 Adrion Miller         12 North Forsyth            11.81   NWI  1     4
  6 Kendrick Kizzie       11 Southeast Guilford       11.90   NWI  2     3
  7 Darius Graves         12 Dudley                   11.91   NWI  1     2
  8 David Ayodele         12 Westchester Country      11.93   NWI  1     1
  9 Jarius Morehead       12 Eastern Guilford Hig     12.08   NWI  2      
 10 Mitch Bryant          10 Northwest Guilford       12.55   NWI  2      
 11 Ryan Kolibabek         9 Unity Christian Acad     12.58   NWI  1      
SCR Corey Camran           9 Quality Education Ac        NT   NWI  1      
SCR Johnston McCorkle     12 Southwest Guilford          NT   NWI  2      

                 HS Girls 4x800 Meter Relay                 
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Northern Guilford A                       11:02.15    10
      1) Emily Mercer          2) Amber Gale            
      3) Karenna Smith         4) McKenzie Byrd         
      5) Charlotte Melville    6) Anusheh Amin          
  2 Southeast Guilford A                      11:15.58     8
      1) Kendall Petty         2) Destiny Roth          
      3) Micah Pierce          4) Ajalee Blue           
      5) Alexis Green          
  3 Hillside A                                11:22.95     6
      1) Charlotte George      2) Courtney Goins        
      3) Elisia Grissett       4) Zakiyyah Freeny       
  4 Northwest Guilford A                      11:41.00     5
      1) Rachel Byrd           2) Rebecca Kefer         
      3) Bella Murray          4) Kylee Palombo         
  5 Grimsley A                                11:50.98     4
      1) Maddie Mullins        2) Clare Bloss           
      3) Emma Gwynn            4) Avery Wilson          
  6 Grimsley B                                12:41.33     3
  7 Richmond Senior A                         12:42.76     2
      1) Brandi Miller         2) Janet Copeland        
      3) Zaria Little Young    4) Jasmine Brown         
  8 Northwest Guilford B                      12:57.31     1
  9 North Forsyth A                           13:08.22      
      1) Keaira Green          2) Kayla Hunt            
      3) Ngan Tran             4) Karen Romero          
SCR Page A                                          NT      
SCR Southwest Guilford A                            NT      
SCR Southeast Guilford B                            NT      
SCR Page B                                          NT      

                 HS Boys 4x800 Meter Relay                  
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Northwest Guilford A                       8:27.32    10
      1) Matt Bomkamp          2) Matt Howard           
      3) Anthony Ramos         4) Dylan Sipler          
  2 Page A                                     8:34.17     8
  3 Northern Guilford A                        8:34.72     6
      1) Sam Nash              2) Michael Klopp         
      3) Tyler Robakiewicz     4) Shaian Lashani        
      5) Tristan Erickson      
  4 Northwest Guilford B                       8:46.59     5
  5 Southeast Guilford A                       9:20.60     4
      1) Luke Hinshaw          2) Justin Dorsett        
      3) Tony Pierce           4) Joel Shores           
      5) Colton Strandberg     
  6 Northern Guilford B                        9:25.56     3
  7 Glenn A                                    9:33.95     2
      1) Isa Abdul-Rahman      2) Joel Caruthers        
      3) Derrick Harris        4) Raul Basurto          
      5) Kristopher Maikoo     6) Chris Crawford        
  8 Richmond Senior A                          9:45.36     1
      1) Brandon Silva         2) Zack Paul             
      3) Jason Meacham         4) Lytique Gabotz        
  9 North Forsyth A                            9:50.08      
      1) Andy Romero           2) Samuel Garcia         
      3) Aldo Lopez            4) Juan Perez            
 10 Southwest Guilford A                       9:51.72      
 11 Lee Senior A                               9:59.23      
      1) Michael Crumpton      2) Leo Garcia            
      3) Seth Hoyle            4) Will Cooper           
 12 Page B                                    10:11.65      
SCR Westchester Country Day School A                NT      
SCR Southeast Guilford B                            NT      

               HS Girls 4x100 Shuttle Hurdle Relay                
==================================================================
    Team                                          Time  Wind   Pts
------------------------------------------------------------------
  1 Dudley A                                   1:07.97   NWI    10
      1) Jazmine Gooden        2) Maniya Stocks         
      3) Jesika Richmond       4) Kyla Graves           
  2 Richmond Senior A                          1:18.35   NWI     8
      1) Kiara Covington       2) Deon Everett          
      3) Alana Mcrae           4) Mya Holiday           
  3 Southeast Guilford A                       1:36.39   NWI     6
      1) Kayla Allen           2) Amyah Fleming         
      3) Taylor Hill           4) Jamila Peacock        
SCR Southwest Guilford A                            NT   NWI      

                HS Boys 4x110 Shuttle Hurdle Relay                
==================================================================
    Team                                          Time  Wind   Pts
------------------------------------------------------------------
  1 Grimsley A                                 1:14.79   NWI    10
      1) Kevin Keaton          2) Quentin Stimpson      
      3) Raquan White          4) Elijah Turman         
  2 Glenn A                                    1:17.86   NWI     8
      1) Avandre Bonner        2) Anthony Askew-Flynn   
      3) Chris Crawford        4) Matthew Washington    
  3 Page A                                     1:20.69   NWI     6
SCR Northern Guilford A                             NT   NWI      
      1) Jacob Moore           2) Mac Wordsworth        
      3) Kendrick Ziglar       4) Justin Shamberger     
SCR Richmond Senior A                               NT   NWI      
SCR Southeast Guilford A                            NT   NWI      
      1) Tali Thomas           2) Justin Williams       
      3) Carson Burgess        4) Malikhi Cooper        

                  HS Girls 4x200 Meter Relay                   
===============================================================
    Team                                          Time H#   Pts
---------------------------------------------------------------
  1 Dudley A                                   1:44.96  2    10
      1) Jazmine Gooden        2) Tabitha Jones         
      3) Kedra Murray          4) Mya Johnson           
  2 Southeast Guilford A                       1:47.96  2     8
      1) Kayla Allen           2) Arllyssa Ray          
      3) Ashley Comer          4) Kennedi Curtis        
      5) Kendall Petty         6) Kiya Oviosun          
      7) Ketara Womack         
  3 Hillside A                                 1:49.37  2     6
      1) Ashlan Bowdry         2) Gabrielle Ryan        
      3) Jessica Wright        4) Jamila McKoy          
  4 Glenn A                                    1:53.79  2     5
      1) Destiny Randleman     2) Mia Brower            
      3) Kamaya Dubose         4) Nascha Blue           
  5 Northern Guilford A                        1:55.17  1     4
      1) Carli Downing         2) Ashton Gilbert        
      3) Karmen Perry          4) Bethany Bluitt        
      5) Timia Bryant          6) Alexa Mangiapane      
  6 Richmond Senior A                          1:56.26  2     3
      1) Gabrielle Allred      2) Breayonna West        
      3) Harmoney Jones        4) Jordyn Horne          
  7 Lexington A                                1:56.64  1     2
      1) Serenity Davis        2) Nadiyah Ausborne      
      3) Keava Carlton         4) Nautica Friday        
  8 Dudley B                                   1:57.72  1     1
  9 Grimsley A                                 1:58.22  2      
      1) A'Myzha Hughes        2) Brigita Burgess       
      3) Kaela Smith           4) Monique Pettigrew     
 10 Page A                                     2:00.86  1      
 11 Southwest Guilford A                       2:03.73  2      
 12 Northwest Guilford A                       2:04.41  1      
      1) Chloe Brown           2) Arianna Braiman       
      3) Aliyah George         4) Ricki Howell          

                   HS Boys 4x200 Meter Relay                   
===============================================================
    Team                                          Time H#   Pts
---------------------------------------------------------------
  1 Glenn A                                    1:31.99  2    10
      1) Dysaun Razzak         2) Dedrick Hawkins       
      3) Theo Howard           4) Kalen Tims            
  2 Richmond Senior A                          1:32.80  2     8
      1) Jayvon Boyer          2) Gus Chambers          
      3) Diamontre Bennett     4) Erran Green           
  3 Grimsley A                                 1:34.46  2     6
      1) Elijah Turman         2) Sonny Williams        
      3) Raquan White          4) Anthony Morgan        
  4 Southwest Guilford A                       1:35.28  1     5
  5 Dudley A                                   1:35.79  2     4
      1) Darius Graves         2) Flanklin McCain       
      3) Brandon Person-Boyd   4) Kethan Murray         
  6 Page A                                     1:36.52  2     3
  7 Southeast Guilford A                       1:36.91  2     2
      1) Kendrick Kizzie       2) James Paschal         
      3) Xavier Unanka         4) C. j. McThay          
      5) Steven Thomas         6) Nicholas Wilkerson    
  8 Northern Guilford A                        1:38.20  1     1
      1) Nick Cormon           2) Kamaran McLanahan     
      3) Malik Mudenda         4) Max Maynard           
  9 Page B                                     1:40.19  1      
 10 North Forsyth A                            1:40.92  1      
      1) Javon Brannon         2) Amari Brown           
      3) RaQuan Terry          4) JaQuan Wallace        
 11 Dudley B                                   1:43.99  2      
 12 Grimsley B                                 1:45.57  1      
SCR Eastern Guilford High School A                  NT  1      
      1) Zaccheus Milton       2) Jameek Lewis          
      3) Austin Armstrong      4) Jarius Morehead       
SCR Quality Education Academy A                     NT  1      
      1) Corey Camran          2) Elijah Gibbs          
      3) Michah Wright         4) Khalif Muhamad        
SCR Lee Senior A                                    NT  2      
      1) Justice Brown         2) Jordy Suazo           
      3) Matthew Logan         4) Jacob Hickman         
SCR Northwest Guilford A                            NT  2      
      1) Alex White            2) Duane Walls           
      3) Mitch Bryant          4) D'Andre Hayes         

            HS Girls 4x100 Meter Weightman Relay            
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Hillside A                                 1:06.02    10
      1) Jasmine Hines         2) Kayla Beasley         
      3) Abria Burns           4) Selena Eubank         
  2 Southeast Guilford A                       1:08.53     8
      1) Taliya Mason          2) Danielle Noel         
      3) Diamon Shipp-McKiver  4) Ashley Comer          

            HS Boys 4x100 Meter Weightman Relay             
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Southeast Guilford A                         51.87    10
      1) John Barnes           2) Giacomo Casoni        
      3) Logan Shoffner        4) Desmond Walker        
      5) C. j. McThay          6) Joshua Perkins        
  2 Southwest Guilford A                         52.48     8
  3 Page A                                       55.12     6
      1) Evander Baldwin       2) Christian Surratt     
      3) Kiandre Paige         4) Jerry Crump           
SCR Dudley A                                        NT      
SCR Eastern Guilford High School A                  NT      
      1) Terrell Owens         2) Savionne Watt         
      3) Tyray Vanscoy         4) Bilal Ali             
SCR Lee Senior A                                    NT      
      1) Jack Beard            2) Luis Gonzalez         
      3) Kyle Thomas           4) Ben Sifter            

                  HS Girls 4x100 Meter Relay                   
===============================================================
    Team                                          Time H#   Pts
---------------------------------------------------------------
  1 Dudley A                                     50.30  2    10
      1) Tabitha Jones         2) Kedra Murray          
      3) Maniya Stocks         4) Mya Johnson           
      5) Jesika Richmond       
  2 Southeast Guilford A                         51.71  2     8
      1) Kayla Allen           2) Arllyssa Ray          
      3) Ketara Womack         4) Ashley Comer          
      5) Kennedi Curtis        
  3 Hillside A                                   53.32  2     6
      1) Alexandra Simpson     2) Joyceanna Howard      
      3) Jolanta Pinkney       4) Jamila McKoy          
  4 Glenn A                                      53.33  2     5
      1) Destiny Randleman     2) Mia Brower            
      3) Kamaya Dubose         4) Nascha Blue           
  5 Northern Guilford A                          54.75  1     4
      1) Ashton Gilbert        2) Karmen Perry          
      3) Bethany Bluitt        4) Timia Bryant          
  6 Dudley B                                     54.85  1     3
  7 Richmond Senior A                            55.08  2     2
      1) Gabrielle Allred      2) Breayonna West        
      3) Harmoney Jones        4) Jordyn Horne          
  8 Lexington A                                  56.07  1     1
      1) Kiara Black           2) Nadiyah Ausborne      
      3) Shykila Bush          4) Keava Carlton         
  9 Northwest Guilford A                         57.20  2      
      1) Aliyah George         2) Maddy Frank           
      3) Marina Polakovic      4) Ricki Howell          
 10 Southwest Guilford A                         57.95  2      
 11 Eastern Guilford High School A             1:04.28  1      
      1) Destiny Shoffner      2) Mignon Smith          
      3) Cemere Petty          4) Taylor Henderson      
SCR Page A                                          NT  2      

                   HS Boys 4x100 Meter Relay                   
===============================================================
    Team                                          Time H#   Pts
---------------------------------------------------------------
  1 Glenn A                                      44.04  2    10
      1) Dysaun Razzak         2) Tyhiem Cherry         
      3) Dedrick Hawkins       4) Kalen Tims            
      5) Theo Howard           
  2 Richmond Senior A                            44.32  2     8
      1) Jayvon Boyer          2) Gus Chambers          
      3) Diamontre Bennett     4) Dante Miller          
  3 Northern Guilford A                          45.22  1     6
      1) Nick Cormon           2) Kamaran McLanahan     
      3) Cj Freeman            4) Malik Mudenda         
  4 Dudley A                                     45.51  2     5
      1) Darius Graves         2) Flanklin McCain       
      3) Brandon Person-Boyd   4) Jayden Maynor         
  5 Southeast Guilford A                         45.88  2     4
      1) Kendrick Kizzie       2) James Paschal         
      3) Xavier Unanka         4) C. j. McThay          
      5) Steven Thomas         6) Nicholas Wilkerson    
  6 North Forsyth A                              45.99  2     3
      1) Maurice Little        2) Nhy Ferguson          
      3) Hassan Jackson        4) Adrion Miller         
  7 Southwest Guilford A                         46.03  1     2
  8 Page A                                       46.74  2     1
  9 Page B                                       47.67  1      
 10 Northwest Guilford A                         47.71  2      
      1) Dekaire Wright        2) Will Harger           
      3) Mitch Bryant          4) Henry VonBargen       
 11 Dudley B                                     50.02  1      
 12 Lee Senior B                                 50.82  1      
 13 Unity Christian Academy A                    59.08  1      
      1) Ryan Kolibabek        2) Oliver Slager         
      3) Colton Folk           4) Jared Dixon           
SCR Eastern Guilford High School A                  NT  1      
      1) Zaccheus Milton       2) Jameek Lewis          
      3) Austin Armstrong      4) Jarius Morehead       
SCR Quality Education Academy A                     NT  1      
      1) Corey Camran          2) Elijah Gibbs          
      3) Michah Wright         4) Khalif Muhamad        
SCR Lee Senior A                                    NT  2      
      1) John Nguyen           2) Sharief Smith         
      3) Richard Kersey        4) Christopher Sumpter   

               HS Girls Distance Medley Relay               
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Grimsley A                                14:03.28    10
      1) Mary Katherine Gwynn  2) Maddie Mullins        
      3) Sydney Gilstrap       4) Olivia Romine         
  2 Westchester Country Day School A          14:30.66     8
      1) Alex Evans            2) Terra Johns           
      3) Magdelene Carron      4) Abbi Khan             
  3 Northwest Guilford A                      14:40.69     6
      1) Aliyah George         2) Caroline Greene       
      3) Jessica Meadath       4) Rebecca Kefer         
  4 Northern Guilford A                       15:14.46     5
      1) Charlotte Melville    2) McKenzie Byrd         
      3) Anusheh Amin          4) Karenna Smith         
      5) Amber Gale            6) Emily Mercer          
  5 Southeast Guilford A                      15:19.46     4
      1) Hailey Dias-Allen     2) Destiny Roth          
      3) Micah Pierce          4) Ajalee Blue           
      5) Alexis Green          6) Donysha Rogers        
  6 Page A                                    15:51.66     3
  7 Northwest Guilford B                      16:55.02     2
  8 North Forsyth A                           17:13.42     1
      1) Amelia Hernandez      2) Rosa Martinez         
      3) Shawntez Mickens      4) Karen Romero          
  9 Richmond Senior A                         17:46.29      
      1) Brandi Miller         2) Janet Copeland        
      3) Zaria Young           4) Christina Collins     
SCR Hillside A                                      NT      
      1) Jessica Wright        2) Jamila McKoy          
      3) Ashlan Bowdry         4) Charlotte George      
      5) Courtney Goins        
SCR Southwest Guilford A                            NT      
SCR Southeast Guilford B                            NT      

               HS Boys Distance Medley Relay                
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Westchester Country Day School A          11:14.31    10
      1) Luke Evans            2) Jack Argo             
      3) Abraham Hernandez     4) Ryeong Choi           
  2 Lee Senior A                              11:23.47     8
      1) Ben Sifter            2) Cole Garris           
      3) Nick Grubb            4) Dalton Cox            
  3 Grimsley A                                11:25.29     6
      1) Benjamin Baxter       2) Ben Skidmore          
      3) Aaron Sisk            4) Austin Slowin         
  4 Page A                                    11:27.02     5
  5 Northern Guilford A                       11:28.72     4
      1) Sam Nash              2) Ethan Strubinger      
      3) Owen States           4) Tyler Robakiewicz     
      5) Shaian Lashani        6) Michael Klopp         
  6 Northwest Guilford A                      11:31.48     3
      1) Matt Bomkamp          2) William Crandall      
      3) Keegan Clary          4) Zach Sanger           
  7 Southwest Guilford A                      11:40.69     2
  8 Westchester Country Day School B          12:16.29     1
  9 Richmond Senior A                         12:29.47      
 10 Southeast Guilford A                      12:42.51      
      1) Luke Hinshaw          2) Justin Dorsett        
      3) Tony Pierce           4) Joel Shores           
      5) Colton Strandberg     
 11 Grimsley B                                12:46.32      
 12 North Forsyth A                           12:48.99      
      1) Robert Brown          2) Samuel Garcia         
      3) Aldo Lopez            4) Juan Perez            
 13 Northwest Guilford B                      12:51.46      
 14 Northern Guilford B                       13:03.79      
 15 Unity Christian Academy A                 13:46.58      
      1) Jared Dixon           2) Colton Folk           
      3) Oliver Slager         4) Holden Dixon          
 16 Page B                                    13:46.86      
SCR Southeast Guilford B                            NT      
SCR Page C                                          NT      

           HS Girls 800 Meter Sprint Medley Relay           
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Hillside A                                 1:54.26    10
      1) Jolanta Pinkney       2) Joyceanna Howard      
      3) Ashlan Bowdry         4) Jessica Wright        
  2 Southeast Guilford A                       1:58.74     8
      1) Kayla Allen           2) Arllyssa Ray          
      3) Ashley Comer          4) Kennedi Curtis        
  3 Dudley A                                   2:02.86     6
      1) Jesika Richmond       2) Cortne McClain        
      3) Kyla Graves           4) Kierra Johnson        
  4 Page A                                     2:03.68     5
  5 Richmond Senior A                          2:05.70     4
      1) Deon Everett          2) Alana Mcrae           
      3) Breayonna West        4) Jordyn Horne          
  6 Northern Guilford A                        2:07.25     3
      1) Carli Downing         2) Ashton Gilbert        
      3) Karmen Perry          4) Alexa Mangiapane      
  7 Southwest Guilford A                       2:09.07     2
SCR Eastern Guilford High School A                  NT      
      1) Mignon Smith          2) Taylor Henderson      
      3) Cemere Petty          4) Aya Osei              
SCR Glenn A                                         NT      
      1) Destiny Randleman     2) Lela Rice             
      3) Mia Brower            4) Brittany Acker        
      5) Morgan Woodard        6) Alexia Bell           
SCR Grimsley A                                      NT      
      1) A'Myzha Hughes        2) Monique Pettigrew     
      3) Brigita Burgess       4) Kaela Smith           
SCR Northwest Guilford B                            NT      

                     HS Boys Sprint Medley Relay                     
=====================================================================
    Team                                          Time  Wind H#   Pts
---------------------------------------------------------------------
  1 Southwest Guilford A                       3:45.68   NWI  1    10
  2 Northern Guilford A                        3:50.51   NWI  2     8
      1) Malik Mudenda         2) Kamaran McLanahan     
      3) Michael Klopp         4) Shaian Lashani        
      5) Nick Cormon           6) Max Maynard           
      7) Sam Nash              
  3 Richmond Senior A                          3:55.03   NWI  2     6
      1) Brandon Silva         2) Diamontre Bennett     
      3) Dante Miller          4) Erran Green           
  4 North Forsyth A                            3:56.34   NWI  2     5
      1) Nhy Ferguson          2) Adrion Miller         
      3) Andy Romero           4) Hassan Jackson        
  5 Glenn A                                    3:59.25   NWI  2     4
      1) Kalen Tims            2) Tyhiem Cherry         
      3) Avandre Bonner        4) Isa Abdul-Rahman      
  6 Lee Senior A                               3:59.30   NWI  2     3
      1) Christopher Sumpter   2) Sharief Smith         
      3) John Nguyen           4) Richard Kersey        
      5) Armond Shaw           6) Nick Grubb            
  7 Grimsley A                                 4:05.78   NWI  2     2
      1) Anthony Morgan        2) Sonny Williams        
      3) Samuel Harris         4) Joel Freeman          
  8 Page B                                     4:15.57   NWI  1     1
  9 Grimsley B                                 4:25.61   NWI  1      
SCR Northwest Guilford A                            NT   NWI  1      
      1) Taylor Sigmon         2) D'Andre Hayes         
      3) Kyle Alderson         4) Xavier George         
SCR Page A                                          NT   NWI  2      
SCR Southeast Guilford A                            NT   NWI  2      
      1) James Paschal         2) Tali Thomas           
      3) C. j. McThay          4) Nicholas Wilkerson    

                  HS Girls 4x400 Meter Relay                   
===============================================================
    Team                                          Time H#   Pts
---------------------------------------------------------------
  1 Dudley A                                   4:10.18  2    10
      1) Tabitha Jones         2) Kedra Murray          
      3) Mya Johnson           4) Taniya Petty          
  2 Hillside A                                 4:20.18  2     8
      1) Jolanta Pinkney       2) Zakiyyah Freeny       
      3) Ashlan Bowdry         4) Gabrielle Ryan        
      5) Jessica Wright        
  3 Eastern Guilford High School A             4:30.69  1     6
      1) Mignon Smith          2) Alecia Gill           
      3) Mikyla Williams       4) Cemere Petty          
  4 Glenn A                                    4:34.81  2     5
      1) Kamaya Dubose         2) Sierra Emmerson       
      3) Nascha Blue           4) BriAna Garlington     
      5) Mia Brower            
  5 Southeast Guilford A                       4:42.42  2     4
      1) Arllyssa Ray          2) Ketara Womack         
      3) Micah Pierce          4) Ajalee Blue           
  6 Richmond Senior A                          4:43.37  2     3
      1) Deon Everett          2) Alana Mcrae           
      3) Harmoney Jones        4) Brandi Miller         
  7 Northern Guilford A                        4:53.78  2     2
      1) McKenzie Byrd         2) Amber Gale            
      3) Charlotte Melville    4) Emily Mercer          
      5) Karenna Smith         6) Anusheh Amin          
      7) Carli Downing         
  8 Lexington A                                5:01.94  1     1
      1) Serenity Davis        2) Keava Carlton         
      3) Aubrey Campbell       4) Hevan Sparks          
      5) Angelica Rice         
  9 Page A                                     5:06.94  2      
 10 Northwest Guilford A                       5:24.89  2      
      1) Chloe Brown           2) Grace Kinley          
      3) Marina Polakovic      4) Sydney Cheek          
SCR Grimsley A                                      NT  1      
      1) A'Myzha Hughes        2) Hannah Sisk           
      3) Brigita Burgess       4) Kaela Smith           
SCR Southwest Guilford A                            NT  1      
SCR Page B                                          NT  1      

                   HS Boys 4x400 Meter Relay                   
===============================================================
    Team                                          Time H#   Pts
---------------------------------------------------------------
  1 Grimsley A                                 3:34.94  2    10
      1) Nile Harris           2) Sonny Williams        
      3) Aaron Sisk            4) Anthony Morgan        
  2 Richmond Senior A                          3:35.99  2     8
      1) Shyheem Monroe        2) Diamontre Bennett     
      3) Erran Green           4) Cordarius Brewington  
  3 Dudley A                                   3:36.57  2     6
      1) Isaiah Daniel         2) John Watt             
      3) Kethan Murray         4) Jason Mannea          
      5) Evan Kirby            
  4 Glenn A                                    3:41.23  2     5
      1) Dysaun Razzak         2) Dedrick Hawkins       
      3) Theo Howard           4) Joel Caruthers        
  5 Northern Guilford A                        3:42.98  2     4
      1) Shaian Lashani        2) Malik Mudenda         
      3) Sam Nash              4) Michael Klopp         
      5) Ethan Strubinger      6) Owen States           
  6 Northern Guilford B                        3:55.60  1     3
  7 Page A                                     3:57.11  2     2
  8 Grimsley B                                 4:04.15  2     1
  9 Lee Senior B                               4:09.73  1      
 10 Northwest Guilford A                       4:12.42  2      
      1) Alex White            2) Dekaire Wright        
      3) Will Harger           4) Henry VonBargen       
 11 Page B                                     4:23.56  1      
SCR Eastern Guilford High School A                  NT  1      
      1) Wesley Alderman       2) Jarius Morehead       
      3) Dominique Graves      4) Derayshawn Ray        
SCR Southwest Guilford A                            NT  1      
SCR Page C                                          NT  1      
SCR Lee Senior A                                    NT  2      
      1) Cole Garris           2) Ben Sifter            
      3) Armond Shaw           4) Dalton Cox            
      5) Nick Grubb            
SCR North Forsyth A                                 NT  2      
      1) Javon Brannon         2) Maurice Little        
      3) RaQuan Terry          4) JaQuan Wallace        
SCR Southeast Guilford A                            NT  2      
      1) Luke Hinshaw          2) Kendrick Kizzie       
      3) Tali Thomas           4) Justin Williams       
      5) Justin Dorsett        

                       HS Girls High Jump                        
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Gabrielle Ryan         9 Hillside               5-02.00    10
  2 Sydney Cheek          12 Northwest Guilford     4-10.00     8
  3 Tabitha Jones         12 Dudley                 4-08.00     6
  4 Destiny Michael       10 Eastern Guilford Hig   4-07.00     5
  5 Hailey Dias-Allen     11 Southeast Guilford     4-06.00     4
  6 Shykila Bush          11 Lexington              4-02.00     3
  7 Carlyssa Boone        10 Southeast Guilford     4-02.00     2
  8 Vanessa Bright        12 Hillside               4-00.00     1
SCR Charielle Couch       10 Eastern Guilford Hig        NH      
SCR BriAna Garlington     12 Glenn                       NH      
SCR Elisia Grissett       10 Hillside                    NH      
SCR Leia Renslow           9 Northwest Guilford          NH      
SCR Corrisa Wall          10 Richmond Senior             NH      

                        HS Boys High Jump                        
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Armond Shaw           12 Lee Senior             6-00.00    10
  2 Christopher Wiggins    9 Grimsley               5-10.00     8
  3 Tyler York            12 Richmond Senior        5-08.00     6
  4 Romel Powell          11 Dudley                 5-06.00   4.5
  4 Dwight Gray           10 Southwest Guilford     5-06.00   4.5
  6 Zeke Rush              9 Dudley                 5-06.00     3
  7 Zach Schiltz          10 Southwest Guilford     5-06.00     2
  8 Duane' Bland          12 Lee Senior             5-04.00     1
  9 Justin Williams       10 Southeast Guilford     5-02.00      
 10 Isaiah Daniel          9 Dudley                 5-00.00      
SCR Dominique Graves       9 Eastern Guilford Hig        NH      
SCR Rashad Daniels        11 Glenn                       NH      
SCR Dedrick Hawkins       12 Glenn                       NH      
SCR Jalen Singleton       10 Glenn                       NH      
SCR Jacob McNeill         12 Lee Senior                  NH      
SCR Kendrick Ziglar       12 Northern Guilford           NH      
SCR Gus Chambers          12 Richmond Senior             NH      
SCR Stormy Flinchum       11 Richmond Senior             NH      
SCR James Paschal         12 Southeast Guilford          NH      
SCR Tali Thomas            9 Southeast Guilford          NH      

                            HS Girls Long Jump                            
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Jazmine Gooden        11 Dudley                16-11.00   NWI  2    10
  2 Jenele Terry          12 Page                  16-00.00   NWI  2     8
  3 Kiya Oviosun           9 Southeast Guilford    15-05.00   NWI  2     6
  4 Nidonna Nicholson     12 Smith, Ben  L         14-09.00   NWI  2     5
  5 Ketara Womack         10 Southeast Guilford    14-08.50   NWI  2     4
  6 Nautica Friday        12 Lexington             14-08.00   NWI  1     3
  7 Arllyssa Ray          10 Southeast Guilford    14-01.50   NWI  2     2
  8 Alexcia Gill          12 Eastern Guilford Hig  13-02.00   NWI  1     1
  9 Alyssa Quenlin        10 Northern Guilford     13-01.00   NWI  1      
 10 Deon Everett          10 Richmond Senior       12-06.50   NWI  1      
 11 Natalie Gauger        10 Grimsley              12-03.50   NWI  1      
 12 Gabrielle Allred      11 Richmond Senior       12-03.00   NWI  1      
 13 Kenyatti Mcbride      11 Richmond Senior       11-07.00   NWI  2      
 14 Charielle Couch       10 Eastern Guilford Hig  11-05.50   NWI  1      
 15 Shawntez Mickens       9 North Forsyth         11-02.00   NWI  1      
 16 Makaila Nay            9 Unity Christian Acad  10-09.00   NWI  1      
SCR Mia Brower            10 Glenn                       ND        1      
SCR Kaela Smith           12 Grimsley                    ND        1      
SCR Keaira Green          11 North Forsyth               ND        1      
SCR Kayla Graves          10 Southwest Guilford          ND        1      
SCR Vanessa Bright        12 Hillside                    ND        2      
SCR Elisia Grissett       10 Hillside                    ND        2      
SCR Fahsyrah Knight       11 Hillside                    ND        2      
SCR Rosa Martinez         12 North Forsyth               ND        2      
SCR Carli Downing         12 Northern Guilford           ND        2      
SCR Sydney Deberry         9 Page                        ND        2      

                            HS Boys Long Jump                             
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Xavier Unanka         12 Southeast Guilford    20-05.50   NWI  2    10
  2 Tyler York            12 Richmond Senior       19-11.00   NWI  2     8
  3 Duane' Bland          12 Lee Senior            19-05.00   NWI  2     6
  4 Nick Cormon           12 Northern Guilford     19-03.50   NWI  2     5
  5 Ryan Kolibabek         9 Unity Christian Acad  18-10.00   NWI  1     4
  6 jordan alston         11 Southwest Guilford    18-08.50   NWI  1     3
  7 John Nguyen           12 Lee Senior            18-02.50   NWI  2     2
  8 Nile Harris            9 Grimsley              18-01.50   NWI  1     1
  9 Javon Brannon         11 North Forsyth         17-05.00   NWI  2      
 10 Quintel Goodwin       11 Richmond Senior       17-04.50   NWI  2      
 11 Shyheem Monroe        11 Richmond Senior       16-09.00   NWI  2      
 12 Carson Burgess         9 Southeast Guilford    16-06.00   NWI  2      
 13 Eric Cunningham       12 Southwest Guilford    16-04.00   NWI  1      
 14 Kendrick Ziglar       12 Northern Guilford     16-02.00   NWI  1      
 15 Jaelen Dillard        11 Grimsley              16-00.00   NWI  1      
 16 Chris Norman           9 Northwest Guilford    15-11.00   NWI  1      
 17 Xavier Brinson        11 Northern Guilford     15-02.00   NWI  1      
SCR Robert Logan          11 Lee Senior                  ND        1      
SCR Nhy Ferguson          10 North Forsyth               ND        1      
SCR Henry VonBargen        9 Northwest Guilford          ND        1      
SCR Elijah Gibbs          10 Quality Education Ac        ND        1      
SCR James Paschal         12 Southeast Guilford          ND        1      
SCR Matthew Siler         10 Southwest Guilford          ND        1      
SCR Flanklin McCain       11 Dudley                      ND        2      
SCR Derrick Harris        11 Glenn                       ND        2      
SCR Theo Howard           11 Glenn                       ND        2      
SCR Kalen Tims            11 Glenn                       ND        2      
SCR Christopher Wiggins    9 Grimsley                    ND        2      

                         HS Girls Triple Jump                          
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Nidonna Nicholson     12 Smith, Ben  L         33-07.00   NWI    10
  2 Jordan Moore          11 Southern Alamance     31-11.00   NWI     8
  3 Vanessa Bright        12 Hillside              31-10.00   NWI     6
  4 Kendall Petty         11 Southeast Guilford    31-00.50   NWI     5
  5 Arllyssa Ray          10 Southeast Guilford    30-11.00   NWI     4
  6 Alexcia Gill          12 Eastern Guilford Hig  30-10.00   NWI     3
  7 Nautica Friday        12 Lexington             30-10.00   NWI     2
  8 Natalie Gauger        10 Grimsley              28-10.00   NWI     1
SCR Elisia Grissett       10 Hillside                    ND            
SCR Fahsyrah Knight       11 Hillside                    ND            
SCR Kennyetta McBride     11 Richmond Senior             ND            
SCR Alana Mcrae            9 Richmond Senior             ND            
SCR Corrisa Wall          10 Richmond Senior             ND            
SCR Carlyssa Boone        10 Southeast Guilford          ND            
SCR Alanna Johnson        12 Southwest Guilford          ND            
SCR Cecelia Marenick      10 Southwest Guilford          ND            

                           HS Boys Triple Jump                            
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Xavier Unanka         12 Southeast Guilford    40-00.00   NWI  1    10
  2 Tyler York            12 Richmond Senior       39-07.50   NWI  1     8
  3 John Nguyen           12 Lee Senior            39-05.00   NWI  1     6
  4 Kevin Boyd            11 Smith, Ben  L         37-04.50   NWI  1     5
  5 Nile Harris            9 Grimsley              37-01.50   NWI  1     4
  6 Matthew Logan         10 Lee Senior            36-08.00   NWI  2     3
  7 Justin Williams       10 Southeast Guilford    36-03.00   NWI  2     2
SCR Christopher Wiggins    9 Grimsley                    ND        1      
SCR Duane' Bland          12 Lee Senior                  ND        1      
SCR Nhy Ferguson          10 North Forsyth               ND        1      
SCR Nathan Hayes          11 Page                        ND        1      
SCR Stormy Flinchum       11 Richmond Senior             ND        1      
SCR Toby Brown            10 Glenn                       ND        2      
SCR Damoni Mcmanus        11 Glenn                       ND        2      
SCR Jalen Singleton       10 Glenn                       ND        2      
SCR Justin Stone           9 Northwest Guilford          ND        2      
SCR Colver Krietemeyer    10 Page                        ND        2      
SCR Dwight Gray           10 Southwest Guilford          ND        2      
SCR Matthew Siler         10 Southwest Guilford          ND        2      

                          HS Girls Discus                           
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Nakeisha Jones        12 Hunt High School         98-01  2    10
  2 Courtney Gould        12 Northwest Guilford       96-00  2     8
  3 Tiffany Bartholomew   11 St. David's School       80-09  2     6
  4 Kayla Beasley          9 Hillside                 76-01  2     5
  5 Anna Peterson         12 Grimsley                 67-07  2     4
  6 Alexis Waddell        10 Northwest Guilford       65-05  1     3
  7 Emma Heard             9 Page                     64-06  2     2
  8 Diamon Shipp-McKiver  11 Southeast Guilford       63-01  2     1
  9 Emma Holt             10 Grimsley                 61-08  2      
 10 Kayla Underwood        9 Dudley                   59-05  2      
 11 Abria Burns           10 Hillside                 55-08  2      
 12 Alexcia Gill          12 Eastern Guilford Hig     53-05  1      
 13 Daneisha Watkins      10 Richmond Senior          52-04  1      
 14 Charde Porter          9 Eastern Guilford Hig     49-09  1      
 15 Candis Hoskins        11 Grimsley                 49-06  1      
 16 Armani Priester        9 Page                     49-01  2      
 17 Janae Dillman         10 Southwest Guilford       48-09  1      
 18 Summer Dawkins        10 Richmond Senior          48-08  1      
 19 Nyisha Miller          9 Page                     47-01  2      
 20 Jazmin Harris          9 Eastern Guilford Hig     46-11  1      
 21 Taliya Mason          11 Southeast Guilford       46-10  1      
 22 Brittany Martin       11 Richmond Senior          44-10  1      
 23 Sophie Vazquez        10 Northwest Guilford       38-08  1      
 24 Sage Boone            10 Southwest Guilford       37-10  1      
 25 Sheba Hamouda          9 Southwest Guilford       33-01  1      
 26 Danielle Noel         10 Southeast Guilford       29-09  1      
 27 Keaira Williams       10 Dudley                      ND  2      
 28 Jasmine Hines         11 Hillside                    ND  2      
SCR Jae Williams          11 Hunt High School            ND  2      

                           HS Boys Discus                           
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Zachary Farmer        11 Hunt High School        139-02  3    10
  2 Grant Vegas           12 East Forsyth            130-00  3     8
  3 Jamar Plunkett        11 Southwest Guilford      120-05  3     6
  4 Robert Purdue         12 Northwest Guilford      113-00  3     5
  5 Dylan Hakala          11 Northern Guilford       111-02  1     4
  6 Jonathan Bethal       11 Westchester Country     103-04  3     3
  7 David Watkins         12 Richmond Senior         102-06  3     2
  8 Giacomo Casoni        11 Southeast Guilford       97-04  2     1
  9 Fred McClintock       12 Northern Guilford        94-02  1      
 10 Matthew Slomski       11 Southwest Guilford       92-10  3      
 11 Christian Surratt     12 Page                     91-05  2      
 12 Eumajesty Ward        10 Richmond Senior          89-04  3      
 13 Malik Stimpson        11 Grimsley                 88-00  1      
 14 Kulijah Brower        11 Grimsley                 84-03  2      
 15 Tyler Leviner          9 Richmond Senior          83-01  1      
 16 Luis Gonzalez         12 Lee Senior               74-11  3      
 17 J. Hardy Stone        11 Northern Guilford        70-04  1      
 18 Zack Baldwin          12 Southwest Guilford       69-03  1      
 19 Quron Blount          10 Dudley                   68-03  2      
 20 Jerry Crump           12 Page                     64-07  2      
 21 Collins Hardgroves       Dudley                   63-01  2      
 22 Evander Baldwin       12 Page                     62-08  2      
 23 Kyle Thomas            9 Lee Senior               60-08  1      
 24 Logan Shoffner         9 Southeast Guilford       50-05  1      
 25 Fortune Coleman          Dudley                   47-00  2      
SCR Rashaad Stimpson      12 Grimsley                    ND  1      
SCR Jack Beard             9 Lee Senior                  ND  1      
SCR John Barnes           12 Southeast Guilford          ND  1      
SCR Bilal Ali             11 Eastern Guilford Hig        ND  2      
SCR Kendyl Graves          9 Eastern Guilford Hig        ND  2      
SCR Terrell Owens          9 Eastern Guilford Hig        ND  2      
SCR Darrious Patterson    12 Glenn                       ND  2      
SCR Donald Carter         12 Glenn                       ND  3      
SCR Dylan Mennen          12 Northwest Guilford          ND  3      
SCR Hunter Powell         12 Northwest Guilford          ND  3      

                         HS Girls Shot Put                          
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Briyonna Gambrell     11 North Forsyth         33-08.85  2    10
  2 Kayla Beasley          9 Hillside              33-06.00  2     8
  3 Nakeisha Jones        12 Hunt High School      30-05.50  2     6
  4 Abria Burns           10 Hillside              28-06.50  2     5
  5 Alexis Waddell        10 Northwest Guilford    28-06.00  1     4
  6 Courtney Gould        12 Northwest Guilford    28-03.00  2     3
  7 Tiffany Bartholomew   11 St. David's School    27-05.00  2     2
  8 Anna Peterson         12 Grimsley              25-09.00  2     1
  9 Ashley Comer           9 Southeast Guilford    25-07.50  2      
 10 Jaqueline Poer        11 Northern Guilford     25-04.50  1      
 11 Jazmin Harris          9 Eastern Guilford Hig  24-09.00  1      
 12 Jae Williams          11 Hunt High School      24-08.50  2      
 13 Jada Bethea           10 Grimsley              23-05.50  1      
 14 Keaira Williams       10 Dudley                21-05.00  2      
 15 Janeah Hayes           9 North Forsyth         21-03.00  1      
 16 Daneisha Watkins      10 Richmond Senior       21-00.50  1      
 17 Armani Priester        9 Page                  20-11.00  2      
 18 Emma Heard             9 Page                  20-04.50  2      
 19 Brittany Martin       11 Richmond Senior       20-00.00  1      
 20 Candis Hoskins        11 Grimsley              19-06.50  1      
 21 Janae Dillman         10 Southwest Guilford    18-10.50  1      
 22 Cotrayia Hardison     10 Eastern Guilford Hig  18-02.50  1      
 23 Charde Porter          9 Eastern Guilford Hig  18-00.00  1      
 24 Summer Dawkins        10 Richmond Senior       17-05.50  1      
 25 Sophie Vazquez        10 Northwest Guilford    16-11.50  1      
SCR Diamon Shipp-McKiver  11 Southeast Guilford          ND  1      
SCR Dneijzia Goodwin      10 Southwest Guilford          ND  1      
SCR Sheba Hamouda          9 Southwest Guilford          ND  1      
SCR Kayla Underwood        9 Dudley                      ND  2      
SCR Jasmine Hines         11 Hillside                    ND  2      
SCR Nyisha Miller          9 Page                        ND  2      
SCR Taliya Mason          11 Southeast Guilford          ND  2      

                          HS Boys Shot Put                          
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Jamar Plunkett        11 Southwest Guilford    45-02.50  3    10
  2 Zachary Farmer        11 Hunt High School      44-01.50  3     8
  3 Payton Stull          12 Northwest Guilford    41-05.00  3     6
  4 Donald Carter         12 Glenn                 37-08.50  3     5
  5 Stanley Gould         12 Richmond Senior       37-03.00  1     4
  6 Matthew Slomski       11 Southwest Guilford    37-00.50  3     3
  7 Christian Surratt     12 Page                  37-00.00  2     2
  8 David Watkins         12 Richmond Senior       36-10.50  3     1
  9 Giacomo Casoni        11 Southeast Guilford    35-01.50  3      
 10 Francisco Ramerez      9 North Forsyth         34-11.50  1      
 11 Malik Stimpson        11 Grimsley              34-06.00  2      
 12 Hyneef McKeithan      12 Richmond Senior       34-01.50  1      
 13 Quron Blount          10 Dudley                34-01.00  3      
 14 Kulijah Brower        11 Grimsley              31-07.50  2      
 15 Luis Gonzalez         12 Lee Senior            31-03.00  3      
 16 Jacob Moore           10 Northern Guilford     30-06.00  2      
 17 Robert Brown          11 North Forsyth         29-09.00  2      
 18 Evander Baldwin       12 Page                  29-08.50  3      
 19 Jerry Crump           12 Page                  29-05.00  3      
 20 Jaylen Covington       9 Southwest Guilford    29-01.50  1      
 21 Darrious Patterson    12 Glenn                 29-00.00  2      
 22 Jalen Cameron          9 North Forsyth         27-01.00  1      
 23 Will Higgins          10 Northwest Guilford    26-07.00  1      
 24 Hunter Wade           12 Northern Guilford     25-08.00  1      
 25 Zach Norman            9 Northwest Guilford    25-00.50  1      
 26 Fortune Coleman          Dudley                24-10.50  2      
 27 Jack Beard             9 Lee Senior            23-04.50  1      
 28 Collins Hardgroves       Dudley                21-05.00  2      
 29 Rashaad Stimpson      12 Grimsley              21-03.00  2      
 30 Kyle Thomas            9 Lee Senior            20-06.50  1      
SCR Dylan Hakala          11 Northern Guilford           ND  1      
SCR John Barnes           12 Southeast Guilford          ND  1      
SCR Bilal Ali             11 Eastern Guilford Hig        ND  2      
SCR Kendyl Graves          9 Eastern Guilford Hig        ND  2      
SCR Tyray Vanscoy          9 Eastern Guilford Hig        ND  2      
SCR C. j. McThay          11 Southeast Guilford          ND  3      





              HS Girls Team Scores (16 Events Scored)               
==========================================================================
    Team                        Pts    Spr  Dst  Hrd  Rel  Thr  Jmp  Oth 
--------------------------------------------------------------------------
  1 Southeast Guilford          97     10    0    5   54    1   27    0  
  2 Hillside                    85      4    0    0   46   18   17    0  
  3 Dudley                      66      0    0    0   50    0   16    0  
  4 Northwest Guilford          43      0    3    0   14   18    8    0  
  5 Grimsley                    41      3   15    0   17    5    1    0  
  6 Northern Guilford           34      0    3    3   28    0    0    0  
  7 Richmond Senior             26      0    0    4   22    0    0    0  
  7 Eastern Guilford High Sch   26      5    0    6    6    0    9    0  
  9 Smith, Ben  L               25      0    0   10    0    0   15    0  
 10 Southwest Guilford          24      8    6    8    2    0    0    0  
 11 Page                        18      0    0    0    8    2    8    0  
 12 Westchester Country Day S   16      0    8    0    8    0    0    0  
 12 Hunt High School            16      0    0    0    0   16    0    0  
 14 Glenn                       15      0    0    0   15    0    0    0  
 15 Southern Alamance           14      6    0    0    0    0    8    0  
 15 Lexington                   14      2    0    0    4    0    8    0  
 17 St. David's School          12      0    4    0    0    8    0    0  
 17 North Forsyth               12      1    0    0    1   10    0    0  
 19 Unity Christian Academy      2      0    0    2    0    0    0    0  


               HS Boys Team Scores (16 Events Scored)               
==========================================================================
    Team                        Pts    Spr  Dst  Hrd  Rel  Thr  Jmp  Oth 
--------------------------------------------------------------------------
  1 Richmond Senior             74      6    0    8   31    7   22    0  
  2 Glenn                       62     10    8    0   39    5    0    0  
  3 Southwest Guilford         61.5     0    0    6   27   19   9.5   0  
  4 Northern Guilford           55      8    3    0   35    4    5    0  
  4 Grimsley                    55      0    5    2   35    0   13    0  
  6 Southeast Guilford          51      3    0    5   20    1   22    0  
  7 Lee Senior                  47      5    3    0   11    0   28    0  
  8 Page                        34      0    0    0   32    2    0    0  
  9 Northwest Guilford          33      0    0    4   18   11    0    0  
 10 Dudley                     31.5     2    4    3   15    0    8    0  
 11 Hunt High School            18      0    0    0    0   18    0    0  
 12 Cary Academy                16      0   16    0    0    0    0    0  
 13 Westchester Country Day S   15      1    0    0   11    3    0    0  
 13 Smith, Ben  L               15      0    0   10    0    0    5    0  
 15 North Forsyth               12      4    0    0    8    0    0    0  
 16 East Forsyth                 8      0    0    0    0    8    0    0  
 17 Unity Christian Academy      4      0    0    0    0    0    4    0